072-3955060

שירותי גבייה שוטפת לעסקים

תחסכו מעצמכם את הטרחה והכאב ראש ותשכחו מסיכונים פיננסיים כתוצאה מגבייה לא אפקטיבית וחוסר מעקב שוטף. שירותי ניהול גבייה ומעקב של פקידת גבייה וירטואלית יאפשרו לכם לשלוט בתזרים המזומנים בראש שקט וללא דאגות!

לקוחות מספרים עלינו

הגבייה הייתה עקב האכילס שלי - חוסר נעימות "להציק ללקוחות" ולדרוש את המגיע לי, חוסר זמן למעקב כי הכל שולם, חשבוניות פתוחות שנעלמו בין הבלאגן וכמעט קרסתי. בזכות המימדהמשך...
5 stars
אחרי שבמשך שנים נאלצתי להתקשר, להזכיר, לבדוק, לוודא ולהילחם על כל תשלום שהיה מגיע לי מלקוחותיי - היום כל שעליי לעשות הוא להגיע לאסוף את הצ'ק! המזכירה האישית שליהמשך...
5 stars

מעטפת הפתרונות שלנו

גבייה שוטפת מלקוחות העסק 

שירותי גבייה לעסקים של המימד השלישי כוללים מעקב אחר מועד התשלום, שליחת תזכורות לחייבים ומעקב אחר ביצוע התשלום בפועל. אנחנו שמים את הקשרים שלכם עם הלקוחות בעדיפות ראשונה כדי לעזור לכם לשמר לקוחות, בעזרת יחס אדיב ושירות מסור, ולכן אנו עושים זאת בגישה אדיבה ומנומסת, יחס אישי ושיטתיות בכל תחום.  

קבלת דוחות על מצב הגבייה בעסק

שירותי גביה של המימד השלישי שמים סוף לחשבוניות פתוחות שמסתובבות בין הלקוחות, דחיות ואיחורים בתשלום על מנת שתקבלו את הכסף המגיע לכם בזמן. בין אם העסק קטן או גדול, מעקב אחר כל נתוני הגבייה יכול להיות קשה כשלא יודעים כיצד לנהל זאת באפקטיביות. איתנו תיהנו משקיפות מלאה בזמן אמת אודות מצב הגבייה בעסק שלכם.  

עדכון על צ'קים מוכנים

אנו עושים הכל כדי לפתור בעיות תזרים מזומנים בעסק שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לאסוף את הצ'ק. בלי לרדוף ובלי להילחם על התשלום.    

צרו איתנו קשר עוד היום!

האתגרים שלכם - הפתרונות שלנו !

גבייה מהירה יותר גבייה מהירה יותר

שירותי גבייה מקצועיים תורמים להפחתת ימי פיגור, צמצום חובות אבודים והגדלת התזרים

אין אין "לא נעים"

שירות גביה חיצוני דואג לעשות זאת עבורכם בלי רגשות מגבילות ובאופן הכי מקצועי.

שקיפות מלאה אודות מצב הגבייה שקיפות מלאה אודות מצב הגבייה

פקידת הגבייה מתעדת כל בדל של אינפורמציה בצורה שיטתית וקבועה.

מיומנות גבוהה בגבייה מיומנות גבוהה בגבייה

שירותי גביה מקצועיים, אדיבים, חכמים ועקביים. אנו נעשה הכל על מנת לפתור את בעיות תזרים המזומנים בעסק תוך הקפדה על שמירת גישה אדיבה ומנומסת, שיטתיות בלתי מתפשרת לצד נחישות ואסרטיביות ושמירה על הקשר הטוב עם הלקוחות. אנחנו דואגים להעסיק צוות קבוע אשר רוכש מיומנות גבוהה בתחום מתוך ניסיון מקצועי רב, איתנו אין "פאשלות" במעקב וניהול הגבייה שלכם.

שיתוף:

העסקים האלו כבר עלו מדרגה

לוגו AV-GAD
לוגו DANOR
לוגו Knowedge
לוגו Dor Raphael
לוגו Kwik Kopy
לוגו MAZAL COHEN
לוגו SlimPC
לוגו WonderNET
לוגו אביאל טייג 2008 בע"מ
לוגו דולצ'ה ויטה
לוגו ח. סבן חומרי בנין
לוגו bt מחקר וייעוץ
לוגו יםידע
לוגו מגן אבטחה מערכות מיגון ואבטחה
לוגו Rescue One
לוגו פרסום 10
לוגו קבוצת פרסום 10
גם העסק שלך יכול!
אלקטרו קידום ופיתוח