072-3955060

שירותי מזכירה אישית וירטואלית

תשכחו מחוסר מענה לשיחות טלפוניות של לקוחות ופניות כתובות שלא מקבלות התייחסות! שירותי מזכירות מרחוק יעניקו לכם את היתרונות שבמזכירה אישית ללא הצורך לנהל עובדת ולהתעסק עם כל הביורוקרטיה שמסביב.

לקוחות מספרים עלינו

הוצאת הזמנות עבודה עבורי הייתה המשימה הקשה מכל - לרשום ולתעד את הכל, לשמור במסודר לצורך מעקב וביצוע העבודות בפועל. הכל היה מבולגן ולא מסודר ולפעמים אף חלק מההזמנותהמשך...
5 stars
לפני שהתחלתי לעבוד עם המימד השלישי, הייתי המזכירה של עצמי מאחר ולא רציתי להשקיע זמן וכסף במציאת מזכירה אישית ולהתעסק עם כל הביורוקרטיה שמסביב. הייתי צריך להתנהלהמשך...
5 stars
הצוות של המימד השלישי מעניק יחס אישי, מקצועי, שירותי ואדיב. כמות הפידבקים החיוביים שמתקבלים מהלקוחות על המענה הטלפוני היא יוצאת מן הכלל!
5 stars

מעטפת הפתרונות שלנו

מענה טלפוני לעסקים ושימור לקוחות 

בואו ליהנות ממענה אנושי לעסקים באופן שוטף או כגיבוי שיחות בזמן שאתם לא יכולים לענות. שירות מענה אנושי מעניק לכם שיחות יזומות ללקוחות לוודא שקיבלו טיפול, פולו-אפ לפניות או לשיחות שלא נענו, שימור לקוחות ועוד.  

התנהלות מול הספקים

שירותי מזכירות חיצוניים אחראיים לטיפול בהזמנות בארץ ובחו"ל, ידוע הספקים כשצ'קים מוכנים, מעקב אחרי כל שרשרת האספקה, ווידוא שההזמנות מטופלות ולעקוב שיהיו מוכנות בזמן, ידוע הלקוחות בסטטוס ההזמנה וטיפול בבעיות או עיכובים שצצים בדרך ותפעול כל מערך ההזמנה. 

ארגון דברים שוטף

עוזרת אישית וירטואלית תבצע עבורכם מעקב אחרי חידושי ביטוחים, רישיונות וכל מה שצריך לניהול תקין של העסק. מעקב אחרי תשלומים שוטפים שצריכים להיעשות, העברת כל המסמכים הנצרכים להנהלת חשבונות וחשב השכר, איסוף הנתונים מהעובדים ועוד.  

הוצאת הזמנות עבודה

תוכלו לעדכן אותנו בפירוט ההזמנה שתרצו לעשות ומזכירה אישית וירטואלית שלכם תקליד עבורכם ותכין את הזמנת העבודה. בנוסף, תבוצע הוצאת הזמנות עבודה לפי פניית הלקוחות וההזמנה שהם יבקשו לבצע בפנייתם בטלפון או במייל.  

צרו איתנו קשר עוד היום!

האתגרים שלכם - הפתרונות שלנו

שירותי מזכירות אישית בלי הצורך לנהל עובדת שירותי מזכירות אישית בלי הצורך לנהל עובדת

הגדלת ההכנסות מלקוחות קיימים, חדשים ולקוחות עבר. הגדלת ההכנסות מלקוחות קיימים, חדשים ולקוחות עבר.

 זמינות מלאה של שירותי מזכירות בשעות העבודה זמינות מלאה של שירותי מזכירות בשעות העבודה

מענה לכל הפניות והשיחות מהלקוחות כך שלא תתפספס אף פניה מלקוח מענה לכל הפניות והשיחות מהלקוחות כך שלא תתפספס אף פניה מלקוח

סדר וארגון בצורה יעילה ושיטתית סדר וארגון בצורה יעילה ושיטתית

שירות אדיב ומקצועי ללקוחות תוך שמירה על קשר טוב עם לקוחות העבר שירות אדיב ומקצועי ללקוחות תוך שמירה על קשר טוב עם לקוחות העבר

שליחת מיילים שיווקיים ללקוחות העבר שליחת מיילים שיווקיים ללקוחות העבר

הפצת סקר שביעות רצון מהשירות כולל הפקת לקחים ושיפור מתמיד הפצת סקר שביעות רצון מהשירות כולל הפקת לקחים ושיפור מתמיד

שיתוף:

העסקים האלו כבר עלו מדרגה

לוגו AV-GAD
לוגו DANOR
לוגו Dor Raphael
לוגו Knowedge
לוגו Kwik Kopy
לוגו MAZAL COHEN
לוגו SlimPC
לוגו WonderNET
לוגו אביאל טייג 2008 בע"מ
לוגו דולצ'ה ויטה
לוגו ח. סבן חומרי בנין
לוגו bt מחקר וייעוץ
לוגו יםידע
לוגו מגן אבטחה מערכות מיגון ואבטחה
לוגו Rescue One
לוגו פרסום 10
לוגו קבוצת פרסום 10
גם העסק שלך יכול!
אלקטרו קידום ופיתוח